Služby

Grafický design

Grafický design nás obklopuje na každém kroku, je všude, na ulici, v dopravních prostředcích, ve Vaší schránce. Je to dáno tím, že každý chce být ve svém oboru podnikání vidět a chce  zaujmout. Za tímto účelem využívá různé formy vizuální komunikace, někdy však není jednoduché se v ní orientovat.

Jasný a  srozumitelný grafický design je základním prostředkem vizuální komunikace.

Grafické práce

Pomohu Vám s vytvořením jednotného vizuálního stylu, který zapůsobí na Vaše zákazníky. Vytvořím identitu Vaší firmy nebo instituce, která Vás jednoznačně odliší od konkurence. Navrhnu pro Vás originální logotyp, který rozšíří povědomí o Vaší značce. Podle Vašich potřeb a požadavků vytvořím grafický návrh veškerých propagačních materiálů.

Nabídka služeb grafických prací:

Výrobu a realizaci zakázek provádím ve spolupráci s obchodními partnery.

Návrhy a tvorba webových stránek

Vytvářím webové stránky, internetové prezentace a e-shopy. Na základě detailní vstupní analýzy pro Vás vytvořím internetovou prezentaci podle Vašich představ.

Internet, pro někoho studnice informací, pro jiného zdroj zábavy. V každém případě, ale domov pro Vaši webovou prezentaci.

Tvorbu webových stránek nabízím s komplexním servisem služeb:

Outsourcing

Potřebujete profesionálního grafika po ruce? Nabízím outsourcing profesionálních grafických služeb přímo k Vám. Své služby nabízím malým a středním firmám i velkým korporacím. Výzvou jsou pro mě i zahraniční partneři.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!